4 Beds
3 Baths
2,473 sqft
$729,900
5349 Slater Ridge Westerville OH, 43082
Price per sqft
$295.15
Built in
2010
Property size
2,473 sqft
Property type
Condominium
Garages
2
Courtesy of Christy L Hambel - LEPI & ASSOC.
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
225038792
Interior features
Bedrooms
4
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.71 Acres
Other property details
Taxes
$12,603
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Monthly
Garage Spaces
2
Courtesy of Christy L Hambel - LEPI & ASSOC.